O projekcie

Projekt niniejszej strony internetowej jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom wielu interesariuszy systemu ochrony zdrowia (lekarzy, konsultantów, rozliczeniowców, a także pacjentów) i stanowi najbardziej aktualną bazę wiedzy na temat zasad wnioskowania, dokumentowania przebiegu, rozliczania i finansowania ratunkowego dostępu do technologii lekowych (RDTL) w Polsce.

Informacje umieszczone na stronie pochodzą z danych publikowanych przez Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, jak również stanowią wiedzę ekspercką przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Koderów Medycznych, nabytą w toku korespondencji prowadzonej z tymi instytucjami oraz wynikającej z doświadczenia zdobytego w codziennej pracy z RDTL w podmiotach leczniczych.

Dane umieszczane na stronie są na bieżąco aktualizowane na podstawie informacji publikowanych przez instytucje publiczne i są ogólnodostępne dla użytkowników.

Korzystanie z podstron w formule pytań i odpowiedzi jest bezpłatne, ale wymaga wcześniejszej rejestracji i zaakceptowania regulaminu dostępnego TUTAJ 

 

Partnerem merytorycznym projektu jest:
Kieszkowska Rutkowska Kolasiński Kancelaria Prawna Sp.J.
Emilii Plater 25/8, 00-688 Warszawa
tel. +48 22 620 63 25, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRK Legal

 

Patronat nad projektem objęła:

 

 

Partnerami wspierającymi projekt są:

bms logo rgb pos 150 

AZ logo color horizontal